top of page

KUTEKS GİPE

HAYATA ESNEKLİK KATIYORUZ.

1996 yılında kurulan Kuteks Gipe; uzun yıllar iplik sektöründe faaliyetini sürdürdükten sonra 2009 yılında şu an ki adı olan KUTEKS GİPE ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adını alarak ticari hayatına devam etmektedir.

 

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Kuteks Gipe; 20.000 m2 açık 11.000 m2 kapalı tesislerinde son teknoloji makine parkuru ile farklı özellik ve esnekliklerde, değişik kesitlerde kaplamalı (dc) ve puntalı (ac) iplik üretimleri yapmaktadır. Yıllık ürün kapasitesi kaplamalı iplik bazında 300 tondur.

Uzun yıllardan beri bu sektörün içerisinde olmanın verdiği bilgi ve tecrübe ile Kuteks Gipe; dünyasında hızlı yükselişine devam etmekte ve yeni sektörel yatırımları ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Ürün çeşitliliğini her geçen gün daha da arttıran Kuteks Gipe; üretilen ürünlerin ve verilen hizmetlerin kalitesini her zaman en üst düzeyde tutmayı kendisine ilke edinmiştir. Her geçen gün gelişen ve değişen piyasa şartlarını iyi gözlemleyerek müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
 

bottom of page